Kurumsal

Karma Bağımsız Denetim A.Ş., bağımsız denetim ve vergi danışmanlığı alanında faaliyet göstermek üzere, 1987 yılında mali müşavirlik firması olarak kurulmuş olup, 2005 yılında Anonim Şirket haline gelerek Sermaye Piyasası Kurulu’ndan bağımsız denetim yetkisi almıştır.

Bağımsız Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik, Mali Danışmanlık ve Vergi Danışmanlığı konularında tecrübesi ve bilgi birikimiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri en yüksek kalitede sunmayı ilke edinmiş olan şirketimiz, farklılaşmayı ve gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda profesyonel hizmet anlayışıyla kendi sektöründe lider kuruluşlardan biri haline gelmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda misyonumuz ; kurumsal yapımızla bilgi birikimimizi bir araya getirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak en kısa sürede ve en doğru şekilde onlara aktarmaktır. Vizyonumuz ise inovasyoncu yaklaşımla değişimlere ayak uydurarak, en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlama ilkesiyle Türkiye’de ve Dünya’da sayılı kuruluşlardan birisi haline gelmektir.”

2013 Yılı Seffaflık Raporu

2014 Yılı Seffaflık Raporu

2015 Yılı Seffaflık Raporu

2015 Yılı Seffaflık Raporu (REVİZE)

2016 Yılı Seffaflık Raporu

2017 Yılı Seffaflık Raporu